Zavolejte nám na 606 594 594 (po-pá 9-22 h)

606 594 594
Už jen 2 500 Kč do doprava zdarma

Badmintonová raketa YONEX Nanoray 700 FX

Zajímavá rakety pro ty, kdo sázejí na technickou hru s rychlým přechodem do útoku.

další informace
3 199 Kč

Výrobce:

Kód zboží: KNR700FX-33-524

Záruka:

Dotaz na produkt

Hodnocení: hodnoceni

Série Yonex Nanoray navazuje na řadu Yonex Nanospeed.

Badmintonová raketa Nanoray 700 FX je otestována mnohými extraligovými hráči a mistry (Jan Fröhlich, Pavel Drančák...)

Raketa je vhodná pro závodní hráče s aktivní celodvorcovou hrou a závodní hráčky s útočným pojetím hry nebo pro středně pokročilé hráče se zvládnutou technikou úderů a nižším fyzickým fondem.

Díky rychlé manipulaci s raketou se řadí do vhodných tipů pro párové hráče.

Použité technologie:

Toughlex

Materiál rakety z přilnavé pryskyřice je zabudován v 3. a 9. bodu na obou stranách rámu. Díky němuž dochází ke zvýšení pružnosti a její repulse. Hráči tak mohou zahrát klíry či smeče s menší námahou. Toughlex působí efektivně na elasticitu rakety (o 9%), pevnost (o 6%) a trvanlivost (o 8%).

YONEX X-Fullerene

Nejnovějším vylepšení značky Yonex je právě X-Fullerene (vylepšená verze Fullerene). Struktura molekul technologie je tvořena z karbonových atomů do tvaru fotbalového míče. Od původní verze Fullerene je vylepšena 4 paprsky molekul.
X-Fullerene vyzdvihuje až o 5% trampolínový efekt a o 15% větší stabilitu rámu než Fullerene díky desetinásobně vyšší spojovací síle.

YONEX Built-in T-Joint

Technologie spojující hlavu rakety se shaftem, zapuštěná hluboko do vrstev grafitu. Výsledkem je nekroutivá a jednodílná konstrukce rámu přinášející prudší a přesnější údery.

YONEX NEW Grommet System

Nová konstrukce průchodek (více otvorů) s účinějším vzorem výpletu umožňující větší napětí strun.

YONEX Isometric

Isometrická hlava rakety poskytuje o 32% větší optimální úderovou plochu (Sweet Spot) oproti běžným raketám. Systém funguje na principu, který vyvažuje délkový rozdíl podélných a příčných strun, čímž zvětšuje tzv. Sweet Spot umožňující hráči odehrat míče i při méně optimálních úderech.

YONEX Solid Feel Core

Speciálně navržené jádro rakety zabraňuje nežadoucím vibracím při úderu.

New Aero Frame

Technologie New Aero Frame je ukotvena u řady Nanoray v nové struktuře hlavy rakety. Spočívá v rozdílné tloušťce mezi vrchní a spodní části rámu. Tenčí (vrchní) průměr zmenšuje odpor vzduchu, což zvyšuje celkovou rychlost rakety. Zatímco silnější (spodní) průměr udržuje v raketě lepší stabilitu a maximální repulsi (odpudivost).

© 2015-2018 (c) 2015-2018 - Všechna práva vyhrazena.
Běží na Webmexu