Zavolejte nám na 606 594 594 (po-pá 9-22 h)

606 594 594
Už jen 2 500 Kč do doprava zdarma

Badmintonová raketa YONEX Voltric 80 e-tune

Raketa Voltric 80 e-tune je ideálním parťákem pro všestranné hráče toužící po kombinaci neuvěřitelné síly a rychlé manipulaci.

další informace
3 999 Kč

Výrobce:

Kód zboží: KVOL80ET-34-502

Záruka:

Dotaz na produkt

Hodnocení: hodnoceni

Badmintonová raketa Yonex Voltric 80 E-tune, jejichž předchozí verze Voltric 80 byla velmi úspěšná na trhu, je vylepšená o řadu technologií, které jsou vhodné pro pokročilé hráče badmintonu. U nového modelu jistě oceníte potřebnou kombinaci prudkosti, dokonalé kontrolu a citu při hře.

Použité technologie:

E-tune

S pomocí technologie E-tune si upravíte raketu podle svých představ.

K raketě jsou dodávány přídavné průchodky, které umístíte ke krku rakety a nabydete větší síly (o 4% oproti běžným raketám), avšak při stálé zachování kontroly při manipulování s raketou. Při přidání průchodek na vrchol hlavy rozdrtíte soupeře díky dokonalým smečům (o 6%přidané síly). V případě, že použijete všechny najednou, dosáhnete maximálního výkonu (o 10% více).

YONEX Nanopreme

Nanopreme je novou úrovní v nanotechnologiích. Funguje na principu epoxidové pryskyřice, která napomáhá vázat grafitová vlákna dohromady. Nanopreme překonává omezené vlastnosti grafitu v konstrukci, jelikož dosahuje až o 25% větší síly.

YONEX Tri Voltage System

Systém technologie Tri-Voltage System je charakteristický pro vyšší hmotnost hlavy rakety a zároveň lehkým rámem, což umožňuje sladit prudkost úderů s ovladatelností rakety.
Technologie je postavena na 3 bodech v rámu rakety- na pozici 2, 10 a v krčku (T-Joint), kde jsou umístěny částečky wolframu, jenž je 10krát hutnější než grafit a zvyšuje o 5% razanci úderu. Tuhá struktura rakety v horní části rámu hlavy umožňuje, aby se hlava ohýbala kontrolovatelným způsobem a držela trajektorii míčku na strunách po delší dobu. Proto tenký, avšak pevný rám využívá své vlastnosti pro přesnost a vyšší sílu.

T-Anchor

Nový kompozitní materiál T-Anchor používaný v T-Joint pro snížení překročení točivého momentu při nárazu mimo centrum výstřelu.

Ultra slim long shaft

Vložením technologie Nanopreme do hřídele rakety (shaftu) dochází k zajištění až 10% více stability a lepší ohebnosti při odehrání míče oproti běžným raketám.

YONEX Solid Feel Core

Speciálně navržené jádro rakety zabraňuje nežadoucím vibracím při úderu.

YONEX Control Support Cap

Systém poskytující kratší držení a rychlejší manévrování s raketou. Tato vlastnost zvýhodňuje zejména párové hráče.

YONEX Nanometric

Unikátní technologie zlepšující přilnavost mezi uhlíkovými vlákny, čímž je zároveň snížená hmotnost rakety v rámci zachování celkové tuhosti rakety.

YONEX Isometric

Isometrická hlava rakety poskytuje o 32% větší optimální úderovou plochu (Sweet Spot) oproti běžným raketám. Systém funguje na principu, který vyvažuje délkový rozdíl podélných a příčných strun, čímž zvětšuje tzv. Sweet Spot umožňující hráči odehrat míče i při méně optimálních úderech.

YONEX NEW Grommet System

Nová konstrukce průchodek (více otvorů) s účinějším vzorem výpletu umožňující větší napětí strun.

YONEX Built-in T-Joint

Technologie spojující hlavu rakety se shaftem, zapuštěná hluboko do vrstev grafitu. Výsledkem je nekroutivá a jednodílná konstrukce rámu přinášející prudší a přesnější údery.

YONEX Aero-Box Vari Frame

Průřez rámu je upravený tak, aby byl dostatečně pevný a dokázal čelit odporu vzduchu. Čímž dochází k zajištění čelní stability s efektem maximálního švihu.

© 2015-2018 (c) 2015-2018 - Všechna práva vyhrazena.
Běží na Webmexu