Zavolejte nám na 606 594 594 (po-pá 9-22 h)

606 594 594
Už jen 2 500 Kč do doprava zdarma

Pánská sálová obuv YONEX SHB 01 MX

Nejlepší sálová obuv přizpůsobená nejnáročnějším sportům (badminton, squash, házená, florbal,...)

další informace
2 599 Kč

Výrobce:

Kód zboží: KSHB01M-4070-514

Záruka:

Dotaz na produkt

Hodnocení: hodnoceni

Informujte se u nás ohledně dostupnosti dalších velikostí.

Badmintonová obuvb Yonex SHB 01 MX nabyla nové vylepšené vnitřní a vnější podpory. Uvnitř je navržena tak, aby poskytovala vynikající stabilitu a odolnost s novou technologií Quattro Fit. Díky tomuto designu je zdokonalený kontakt chodidla s obuví. Zaměřuje se na 4 hlavní místa na chodidla. Jedná se o oblast prstů (mimo palce), klenby, nártu a paty. Noha je perfektně zafixovaná a noha v obuvi "nejezdí". S nově přidanou technologií Quattro Fit bude obuv skvěle padnout na noze a ani po četném používání nezaznamená známky zvětšení.

TOUGHBRID LITE je lehký materiál z molekul, který podstatně snižuje hmotnost boty a dodává ji pružnost a ohebnost. Díky němuž snížite tělesnou únavu a dosáhnete vynikající práci nohou.

3VRSTVÝ POWER CUSHION oproti původní verzi tlumícího polštáře (power cushion) absorbuje díky spodní a horní vrstvě o 30% více otřesů a dodává až o 5% více síly k přenosu energie. Prostřední vrstva vrací tvar do původního stavu ihned po nárazu a navíc využívá energii nárazů k lepší práci nohou.
Speciální vyjímatelná vložka Power Cushion disponuje 3 stabilizátory bočních pohybů (dva na vnitřní straně boty, třetí na vnější straně). Chodidla si udrží správnou polohu a je zvýšená celková stabilita boty. Podstatně snižuje riziko povrtnutí chodidla.

DOUBLE RUSSEL-MESH - bota je vyrobena z extrémně lehké síťoviny, která umožňuje noze dýchat osmkrát lépe, než u obyčejných materiálů.

TOUGH GUARD III je zesílený materiál v přední části obuvi, který je až 3x silnější než běžná syntetická kůže. Bota tedy mnohem více odolává poškození a udržuje si svůj přirozený tvar.

HEXAGRIP SOLE určuje vzor podrážky. Tento vzor je navíc navržen z nového materiálu, jenž vyniká o 30% vyšší přilnavosti a je o 20% lehčí než běžný materiál.

Technologie LATERAL CLAW je ukotvena v konstrukci obuvi a má za cíl zamezení bočního pohybu při dopadu.

ERGOSHAPE. Ergonomické tvarování obuvi poskytuje komfort jak pro přední, tak i zadní část nohy a prstů. Pata i nárt zároveň pevně sedí, aniž by docházelo k nadbytečným bočním pohybům a Vy se tak můžeme plně soustředit na hru!

ROUND SOLE ("oblá podrážka") je další technologií integrované v obuvi, aby přispěla k minimalizaci ztráty síly a naopak maximalizovala přenesenou energii pro hladký pohyb hráče.

© 2015-2018 (c) 2015-2018 - Všechna práva vyhrazena.
Běží na Webmexu