Zavolejte nám na 606 594 594 (po-pá 9-22 h)

606 594 594
Už jen 2 500 Kč do doprava zdarma

Pánská sálová obuv YONEX SC 4 MX

Pánská sálová obuv YONEX SC 4 MX je určena především pro badminton a squash, ale lze ji využít i na další halové sporty.

další informace
1 999 Kč

Výrobce:

Záruka:

Dotaz na produkt

Hodnocení: hodnoceni

DOUBLE RUSSEL-MESH - bota je vyrobena z extrémně lehké síťoviny, která umožňuje noze dýchat osmkrát lépe, než u obyčejných materiálů.

TOUGH GUARD II- je 3 krát silnější něž běžné syntetické kůže. Kromě vysoké pevnosti má vynikající odolnost vůči teplu pro dlouhodobé nošení, zvýšený výkon a pohodlí.

Maximální ochranu chodidla zajišťuje technologie polštářků Power Cushion, které zároveň zajistí odpružení při nárazech na tvrdém povrchu a snižuje tlak na kolena hráče.

POWER CUSHION INSOLE MC- Stélka Power cushion MC dodá nohám podporu uvnitř boty, takže boční pohyb nesníží sílu.

SUPER MsLITE- Jedná se o vysoce výkonnou součást základního polymerního mezipodešvu, která je o 10% lehčí než MsLite a má o 20% delší životnost než běžné E.V.A. Což pomáhá zachovat původní tvar a pohodlí po delší období.

Technologie LATERAL CLAW je ukotvena v konstrukci obuvi a má za cíl zamezení bočního pohybu při dopadu.

http://www.smecuj.cz/files/3.png

HEXAGRIP SOLE určuje vzor podrážky. Tento vzor je navíc navržen z nového materiálu, jenž vyniká o 30% vyšší přilnavosti a je o 20% lehčí než běžný materiál.

ERGOSHAPE. Ergonomické tvarování obuvi poskytuje komfort jak pro přední, tak i zadní část nohy a prstů. Pata i nárt zároveň pevně sedí, aniž by docházelo k nadbytečným bočním pohybům a Vy se tak můžeme plně soustředit na hru!

© 2015-2018 (c) 2015-2018 - Všechna práva vyhrazena.
Běží na Webmexu