Zavolejte nám na 606 594 594 (po-pá 9-22 h)

606 594 594
Už jen 2 500 Kč do doprava zdarma

Pánská sálová obuv YONEX SHB 02 MX

Špičková kvalita a dokonalost se spojila v pánskou obuv od Yonexu!

další informace
2 999 Kč

Skladem Ostrava

Výrobce: YONEX

Kód zboží: KSHB02M-4080-506

Záruka: 2 roky

Dotaz na produkt

Hodnocení: hodnoceni

Nová kolekce pánské sálové obuvi od Yonexu vytvořila špičkový model na vysoké úrovni pro náročné a především závodní hráče. Kromě atraktivního designu v sobě ukrývá mnoho nejnovějších vlastností, které hráč vyžaduje.

Nově přidaná technologie Lateral Claw je ukotvena v konstrukci obuvi a má za cíl zamezení bočního pohybu při dopadu.

Tento model firma rozšířila o několik dalších technologií.

3VRSTVÝ POWER CUSHION oproti původní verzi tlumícího polštáře absorbuje díky spodní a horní vrstvě o 30% více otřesů a dodává až o 5% více síly k přenosu energie. Prostřední vrstva vrací tvar do původního stavu ihned po nárazu a navíc využívá energii nárazů k lepší práci nohou.
Speciální vyjímatelná vložka Power Cushion disponuje 3 stabilizátory bočních pohybů (dva na vnitřní straně boty, třetí na vnější straně). Chodidla si udrží správnou polohu a je zvýšená celková stabilita boty. Podstatně snižuje riziko povrtnutí chodidla.

ROUND SOLE nebo-li "oblá podrážka" je další technologií integrované v obuvi, aby přispěla k minimalizaci ztráty síly a naopak maximalizovala přenesenou energii pro hladký pohyb hráče.

POWER GRAPHITE LITE je materiálem kombinující lehký tenký grafitový plát s velmi odolným pevným EVA materiálem. Směs je použita pro tuhou podrážku, která skvěle odolává kroucení.

QUATTRO FIT je systém držící nohu v pohybu, jenž sami vyžadujete. Díky němu je snížen prostor v oblasti 4. a 5. prstu u nohou, kolem střední části nohy a po stranách paty pro extra stabilitu. Obuv je tak zároveň chráněna proti odření a sklouznutí.

HEXAGRIP SOLE určuje vzor podrážky. Tento vzor je navíc navržen z nového materiálu, jenž vyniká o 30% vyšší přilnavostí a je o 20% lehčí než běžný materiál.

TOUGHBRID LITE je lehký materiál, který podstatně snižuje hmotnost boty a dodává ji pružnost a ohebnost.

ERGOSHAPE. Ergonomické tvarování obuvi poskytuje komfort jak pro přední, tak i zadní část nohy a prstů. Pata i nárt zároveň pevně sedí, aniž by docházelo k nadbytečným bočním pohybům a Vy se tak můžeme plně soustředit na hru!

Obuv disponuje pohodlným asymetrickým šněrováním.

© 2015-2018 (c) 2015-2018 - Všechna práva vyhrazena.
Běží na Webmexu