Zavolejte nám na 606 594 594 (po-pá 9-22 h)

606 594 594
Už jen 2 500 Kč do doprava zdarma

Pánská sálová obuv YONEX SHB F1 NEO LTD

Špičková halová obuv nejvyšší kvality určená především pro badminton a squash.

další informace
2 999 Kč

Výrobce:

Kód zboží: KSHB01LTD-4090-504

Záruka:

Dotaz na produkt

Hodnocení: hodnoceni

Prvotřídní model SHB F1 NEO LTD je určen profesionálním sportovcům v oblasti badmintonu a squashe. Zajistí nohám maximální komfort i při velkém zatížení, a to díky unikátním technologiím a materiálu. Bota je anatomicky tvarovaná a má vyjímatelnou vložku.

Jiné velikosti lze objednat s dostupností do 2-4 dnů.

Synchro-Fit Insole - speciálně tvarovaná vložka boty udržuje kontakt s chodidlem. Zvyšuje pohyblivost a zkracuje reakční dobu.

Hyper msLite - o desetinu lehčí boční strana boty než technologie Super msLite znamená větší komfort a snažší práci nohou.

Tough Guard III - materiál použitý pro přední část boty je třikrát odolnější, než běžná syntetika. Lépe drží tvar boty a je resistentnější vůči opotřebení.

Power Cushion - třívrstvá vložka v obuvi napomáhá tlumit nárazy a uvolňovat energii ještě dřív, než se dostane k chodidlům a je převedena do svalů na nohou. Pohyb je tak plynulejší a rychlejší a co je nejdůležitější, Power Cushion výrazně snižuje riziko podvrtnutí nohy.

Hexagrip Sole - hexagonová podrážka lépe přilne k povrchu a její materiál je o pětinu lehčí, než u standartních podrážek.

Double-Russel Mesh - bota je vyrobena z extrémně lehké síťoviny, která umožňuje noze dýchat osmkrát lépe, než u obyčejných materiálů.

© 2015-2018 (c) 2015-2018 - Všechna práva vyhrazena.
Běží na Webmexu