Zavolejte nám na 606 594 594 (po-pá 9-22 h)

606 594 594
Už jen 2 500 Kč do doprava zdarma

Badmintonová raketa YONEX Duora 10

Tato zbrusu nová raketa značky Yonex patří mezi nejžhavější novinky roku 2016. Raketa je určena především pro univerzální hráče s technickou hrou a přesným útokem. Badmintonovou raketu Duora 10 si vybral jeden z nejlepších badmintonových hráčů planety Lee Chong Wei!

Duora 10 s sebou přináší spoustu nových technologií a řadu novinek, které vám pomohou převálcovat každého soupeře! Designově velmi povedená raketa vyčnívá nad ostatními především svou lehkostí, ale zároveň zdrcujícím útokem téměř bez námahy!

další informace
4 290 Kč

Výrobce:

Kód zboží: KDUORA10-34-563

Záruka:

Dotaz na produkt

Hodnocení: hodnoceni

I přes svou lehkost má badmintonová raketa Duora 10 velmi pevné jadro, díky kterému dokáže ztlumit vibrace při jakémkoli kontaktu s míčem a dodá vaší hře nejen kontrolu ale také dokonalou přesnost.

Použité technologie:

Přelomová řada raket Dual Optimum System

Díky nejnovější technologii Dual Optimum System bude vaše smeč pro soupeře nezdolatelným problémem a to nejen z forehandu, protože Duora 10 nabízí revoluční technologii oboustranného designu.

Vůbec první raketa s odlišným profilem, materiálem a barvou na backhandu a forehandu, kdy oranžová barva značí forehand a zelená backhand!

Raketa je určena pro širokou škálu pokročilých hráčů. Doporučujeme vyplétat raketu výpletem YONEX Aerosonic který dodá vaší hře kontrolu nad míčem a přesnou křivku útočných úderů.

New grommet system

Více průchodek v rámu rakety a jednotlivé vedení strun. Díky tomu, že jednotlivé struny můžou být umístěny v samostatné průchodce, výplet má vyšší pružnost a o 7% zvyšuje razanci úderu.

© 2015-2018 (c) 2015-2018 - Všechna práva vyhrazena.
Běží na Webmexu