Zavolejte nám na 606 594 594 (po-pá 9-22 h)

606 594 594
Už jen 2 500 Kč do doprava zdarma

Raketa YONEX Nanoray 900

Nanoray 900 je raketa určena pro rychlou a razantní hru, vhodná zejména pro technicky laděné hráče a párové disciplíny.

další informace
3 990 Kč

Výrobce:

Kód zboží: KNR900-34-512

Záruka:

Dotaz na produkt

Hodnocení: hodnoceni

Pro deblové specialisty a techniky

Pokud jste párový specialista či technický typ hráče, je tato raketa jako dělaná pro vás. Jedná se o nejvyšší model řady Nanoray, můžete proto očekávat raketu nabitou nejlepšími technologiemi z dílny Yonex.

Na nápřah zapomeňte

Raketa je neskutečně rychlá díky rozdílné tuhosti rámu v horní a dolní části hlavy a vyvážení je posunuto do rukojeti. Nápřah a následný švih je velmi rychlý, což ocení pároví specialisti. Není se proto čemu divit, že jako svou vlajkovou loď si tuto raketu zvolili debloví mistři světa Mohammad Ahsan a jeho spoluhráč Hendra Setiawan.

Jako na divokém západě

Pokud proti sobě nastoupí 2 hráči s touto raketou, můžete se těšit na pořádnou drajvovou přestřelku. Raketa je velmi přesná, díky svému vyvážení vyniká razantními a rychlými údery, míče létají tzv. od ruky. A při přechodu na síť? Kraťasy jsou zahrávány s chirurgickou přesností špičkového operatéra.

Neprůstřelná obrana

Své soupeře upozorněte na to, ať raději nesmečují nebo odejdou z kurtu s brekem. Raketa je díky krátkému nápřehu a švihu a výborné ovladatelnosti perfektní na obranné údery. My badmintonovým slangem znalí badmintonisti tomuto neprůstřelnému stylu říkáme tzv. prešovský beton :-).

© 2015-2018 (c) 2015-2018 - Všechna práva vyhrazena.
Běží na Webmexu