Zavolejte nám na 606 594 594 (po-pá 9-22 h)

606 594 594
Už jen 2 500 Kč do doprava zdarma

Badmintonová raketa YONEX Voltric Z-FORCE II

Unikátní badmintonová raketa, mezi badmintonisty označovaná jako "thorovo kladivo" :-), pro svou nezkratnou sílu a razanci úderu. S raketou hraje i Lin Dan, mistr světa a držitel zlaté olympijské medaile a hráč s brutální smečí.

Po raketě Z-Force II by měl sáhnout každý hráč, který hledá maxiální sílu a přednost úderů. Je vhodná pro pokročilé a závodní hráče s útočným stylem hry. A ten design! Šperk pro každého badmintonistu.

další informace
3 859 Kč

Výrobce:

Kód zboží: KVOLZ2-34-509

Záruka:

Dotaz na produkt

Hodnocení: hodnoceni

Raketa je oblíbená pro svoji dokonalou přesnost a přenos veškeré energie do každého úderu pro maximální kontrolu nad každým úderem. Vhodná pro hráče s ofenzivním pojetí hry.

V raketě jsou použity následující technologie, které ji dávají titul nejnadupanější badmintonová raketa.

Extra Slim Shaft

je nejtenčí a zároveň nejtvrdší shaft, který kdy firma Yonex použila při výrobě badmintonové rakety. Tento speciálně vyvinutý shaft pro raketu Voltric Z Force II výrazně snižuje odpor vzduchu a zvyšuje razanci Vašich úderů.

Aerodynamic Frame Construction

miimalizuje odpor vzduchu rakety při úderu. Tohoto efektu je dosaženo speciálními průchodkami, které jsou integrovány přímo do rámu hlavy rakety. Výsledkem je velice plynulý a ničím nerušený průběh úderů.

Technologie NANOMETRIC

zlepšuje přilnavost mezi uhlíkovými vlákny a podstatně tím snižuje hmotnost rakety, ale zároveň zachovává její celkovou tuhost. Upravený profil průřezu rámu je technologicky koncipován tak, aby byl dostatečně pevný a současně s minimálním odporem vzduchu.

Nový Aero-Box Frame

v sobě kombinuje maximální čelní stabilitu s maximálně rychlým švihem. Spojené průchodky Tungsten prodlužují kontakt míče s výpletem rakety při úderu. Spolu s technologií TRI-VOLTAGE SYSTEM výrazně zvyšují kontrolu úderů a současně celkovou razanci při ofenzivní hře.

© 2015-2018 (c) 2015-2018 - Všechna práva vyhrazena.
Běží na Webmexu